Atraktivní plovoucí podlahy

Atraktivní plovoucí podlahy

26. 1. 2012, 13:59

Plovoucí podlahy vypadají atraktivně a zatraktivní každý interiér. Navíc vyřeší problémy s roztoči a alergiemi. Plovoucí podlahy vynikají vysokou odolností a proto jsou vhodné pro děti a domácí mazlíčky. Pro svoji odolnost a snadnou údržbu jsou vhodné nejen do bytů, ale také do komerčních prostor. Předností tohoto typu podlahové krytiny je široké spektrum různých dekorů.

Popularita plovoucích podlah

Plovoucí podlahy jsou dnes nejpopulárnější podlahovou krytinou. Poměrně nízké pořizovací náklady a rychlá pokládka jim daly skvělý start k vysoké popularitě. Plovoucí podlahy vynikají vysokou odolností a relativně snadnou údržbou

Plovoucí laminátové podlahy a podlahové vytápění

Plovoucí podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jsou tvrdší než dřevo, ale chladnější na dotek a hlučnější.

Stylové vinylové podlahy

Vinylové podlahy stylově napodobují dřevěné podlahy s dodávají krytině jemnost dlažby. Vinylové podlahy jsou akustický komfort a styl. Spodní vrstva vinylové podlahy je zvukotěsná. Vybraný vzor se vytiskne na speciální f'olii. Nášlapná vrstva vinylové podlahy je průsvitná. Tato vrstva se umísťuje na f'olii a chrání ji.Oblíbené jsou imitace přírodního dřeva. Další možná vrstva chrání krytinu před nečistotami a poškrábáním. Výhodou vinylových podlah je, že se mohou pokládat na vlhčí místa. Na údržbu postačí voda.

Dobrá izolace podlahy

Ke každé podlahové krytině patří se samozřejmostí izolace podlahy. Izolace podlahy chrání všechny typy podlah. Izolačním materiálem podlah je převážně polystyrén a tuhé desky z minerální vaty. Extrudovaný polystyren je jedním z typů izolace podlah.

Klasické dřevěné podlahy

Dřevo jako ryze přírodní a ekologický materiál k výrobě podlah je jedním z nejdražších produktů podlahových krytin. Klasická dubová podlaha se pohybuje od cenové relace 299 Kč za metr čtverečný v aktuálním výprodeje. Pakliže zákazník upřednostňuje exotické dřeviny a jejich krásu, tak si bude muset podstatně připlatit. Investice je to velice náročná finančně, ale vyplatí se vzhledem k velice dlouhé životnosti a trvanlivosti přírodního materiálu

Zobrazení: 164606 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012