Havel - podlahové centrum

Havel - podlahové centrum

10. 1. 2012, 11:45

V informačním středisku firmy HAVEL-PODLAHOVÉ CENTRUM s.r.o. zákazníkům poradí s výběrem plovoucí podlahy nebo technickým řešením pokládky, a to jak osobně tak prostřednictvím internetu.

Plovoucí podlahy podtrhují úroveň interiérů

Plovoucí podlahy jsou již osvědčeným žádaným, praktickým a atmosféru každého interiéru příjemně povznášejícím prvkem. Nejčastěji se vyrábějí z dřevěných vyschlých prken z různých dřevin s různou tvrdostí, životnost mají až třicet let, povrch se dá přebrousit a zrenovovat, ani škrábance nejsou neodstranitelné. Investice na pořízení je tedy velmi dobrá.

Špičková světová produkce

Nejvýznamnějším partnerem firmy HAVEL-PODLAHOVE CENTRUM je špičkový norský výrobce ALLOC s nabídkou pro nejnáročnější klientelu nebo švédský výrobce TARKETT s jedinečnými ochrannými laky na povrch, vybrat si však můžete také jiné přední výrobce, kteří nabízejí jednak jedinečné kvalitní plovoucí podlahy dřevěné, jednak laminátové, lepené, zámkové i korkové. Každá taková působí při chůzi jako obláček a přitom zcela bezpečně.

Široká nabídka materiálů i vzhledů

Vedle plovoucích podlah dřevěných právě laminátové působí zajímavě v dekoru dřev, kamenů či dlažby. Korková zase přináší do interiéru dojem proteplenosti, měkkosti a útulnosti. V akční se objevují vybrané produkty v laminátu a ve dřevě. Firma HAVEL-PODLAHOVÉ CENTRUM s.r.o. disponuje velmi dobrým servisem a technickým zázemím jak ve vlastním středisku, tak přímo u výrobců. Montáž a údržba plovoucích podlah jsou sice jednoduché, ale přesto firma navíc pro začínající podlaháře zabezpečuje pravidelně odborné školení.

Tradice a kvalita

Na trhu existuje již rozsáhlý a vyvážený sortiment typů a kategorií plovoucích podlah, firma HAVEL-PODLAHOVÉ CENTRUM však jako přímý dovozce a zkušný velkoobchod udržuje trvalý kontakt práv jen s tou nejlepší produkcí a nabídkou.

Kde firmu najdete

Firma HAVEL-PODLAHOVÉ CENTRUM s.r.o.sídlí ve středočeských Sedlčanech, tel/fax 318875004 nebo mobilem 777273248, vše dále podrobně na www.h-pc.cz.

Zobrazení: 167732 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012