Izolace podlah

Izolace podlah

3. 2. 2012, 12:01

Součástí každé podlahy je její izolace. Stříkaná pěnová izolace podlahy vyplní veškerá nedostupná místa. Její izolační vlastnosti jsou podstatně lepší než je tomu u jiných izolantů, které se zcela běžně používají. vyplní i ty sebe menší spáry a praskliny.

Izolace podlah úspora tepelné energie

Stříkaná pěnová izolace podlahy brání nežádoucím únikům tepla po celou dobu své životnosti. Čas návratnosti nákladů na izolaci prostřednictvím úspory energie se počítá mezi 2 až 4 roky. Skutečné vynaložené náklady a jejich úspora závisí na celé řadě různých faktorů. Stříkaná pěnová izolace podlah je bez kompromisu nejvhodnějším izolantem materiálem podlah.

Izolace podlahy zdravější bydlení

Stříkaná pěnová izolace podlahy představuje zdravější bydlení ve spojení s šetrností k životnímu prostředí. Stříkaná pěnové izolace podlahy velice efektivně brání růstu plísní. Tento fakt je příspěvkem k zdravějšímu bydlení. Eliminace proudění vzduchu hraje podstatnou úlohu v energetické úspoře. Stříkaná pěnová izolace podlahy jednoznačně přispívá ke snížení nákladů na tepelné energie. Je vysoce odolná vůči chemickým látkám. Jedním z předních faktorů, proč volit stříkanou pěnovou izolaci podlahy je rychlá návratnost investic. Rychlá aplikace a nízké náklady přispívají jednoznačně ke zvýšení poptávky po tomto izolantu podlah.

Vinylové podlahy celosvětový fenomén

Celosvětovým hitem a fenoménem mezi podlahovými krytinami se staly vinylové podlahy. Vinylové podlahy jsou podlahami bez jednoho jediného kompromisu.

Vinylové podlahy imitace různých materiálů

Dokonalá imitace různých materiálů vynesla vinylové podlahy na výsluní mezi všemi podlahami. Široká paleta barev a barevná stálost jsou velkými přednostmi vinylové podlahy.

Proč vinylové podlahy?

Rychlá a jednoduchá pokládka je jedním z faktorů který ovlivňuje popularitu vinylových podlah. Snadná údržba je další předností vinylové podlahy. Výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti a vysoká odolnost vůči oděru, vodě a vlhkosti. Vinylové podlahy jsou vhodné pro alergiky a osoby s dýchacími obtížemi.

Zobrazení: 177116 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012