Kvalitní plovoucí podlahy

Kvalitní plovoucí podlahy

15. 2. 2012, 15:32

Do našich domovů vtrhly plovoucí podlahy. Staly se středem zájmu mezi ostatními podlahovými krytinami. Plovoucí podlahy ovládly naše domovy. Jejich předností je široká škála nejrůznějších provedení. Podlaha je jednou ze součástí našeho bydlení a při výběru nové podlahy bychom měli věnovat patřičnou pozornost jejímu výběru.

Plovoucí podlahy v mnoha provedeních

Při výběru nové podlahy záleží na investorovi a jeho požadavcích a přáních. Moderní plovoucí podlahy jsou velice estetické a vysoce elegantní. Plovoucí dřevěné podlahy mají mnoho nesporných výhod. Pro náročné zákazníky jsou připraveny speciální podlahy se zvýšenou odolností proti oděru. Těchto výhod podlahových krytin se dá využít na zátěžových pracovištích.

Kvalitní laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy si získávají stále větší oblibu. V podstatě jde o vícevrstvé parkety. Laminátová podlaha se skládá ze tří základních vrstev. Laminátová, nosná a stabilizační vrstva, kde nejdůležitější je střední nosná vrstva. O kvalitě podlahy tedy vypovídá střední nosná vrstva, která by měla mít určité parametry v dané tloušťce. Nášlapná horní vrstva je překryta ochrannou vrstvou s libovolným vzorem.

Stabilní laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy se osvědčily jako vysoce stabilní, které snesou vysoké zatížení. Provedení laminátových podlah je velice široké. Od klasických dřevěných dekorů až po nejrozmanitější barevná provedení.

Elegance dřevěných plovoucích podlah

Dřevěné plovoucí podlahy jsou v podstatě vícevrstvé parkety, kde je horní vrstva z přírodního materiálu dřeva. Dřevěné plovoucí podlahy se skládají ze tří vrstev, které jsou na sebe lepeny jako sendvičové.

Oblíbené dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy si získaly své stabilní postavení mezi podlahovými krytinami. Investice do dřevěné plovoucí podlahy je finančně náročnější než klasické parkety. Jednoduchá renovace zvýší několikanásobně její životnost. Vícevrstvé podlahy zaručují vyšší stabilitu. Tento druh dřevěných laminátových podlah je odolný vůči vlhkosti. Dřevěné plovoucí podlahy nejsou nejlevnějšími podlahami, ale jsou stylové a nadčasové se vší elegancí, kterou má podlaha splňovat.

Zobrazení: 174337 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012