Plovoucí podlahy hit mezi podlahami

Plovoucí podlahy hit mezi podlahami

10. 1. 2012, 11:47

Plovoucí podlahy se staly hitem mezi podlahami. Jsou velmi moderní a praktické. Jednoduchá pokládka plovoucích podlah je jednou z jejich hlavních předností. Rychlost a úspora práce spolu s náklady je dostává na první místo na trhu s podlahami.

Laminátové plovoucí podlahy do všech interiérů

Laminátové plovoucí podlahy jsou určeny výhradně pro interiéry.Vynikají výbornými užitnými vlastnostmi. Kvalitní laminátové plovoucí podlahy jsou zárukou trvanlivosti, nezávadnosti a pěkného vzhledu po dlouhý čas. velice snadno se čistí a udržují. Pokládka a instalace laminátových plovoucích podlah je velmi snadná. Zvládne ji i šikovný kutil bez větších problémů.

Dřevěné plovoucí podlahy moderní alternativa dřevěných podlah

Dřevěné plovoucí podlahy jsou moderní alternativou klasických dřevěných podlah. Minimalizují přirozený pohyb dřeva jako smršťování a rozpínání. Dřevěné plovoucí podlahy se vyrábějí z různých druhů dřevin s různými dekory a povrchovými úpravami. Dřevěné plovoucí podlahy mají vysokou odolnost vůči oděru a popálení. Dají se renovovat a snadno se udržují.

Laminátové podlahy do všech interiérů

Laminát je materiálem podlah moderní doby s dobrými vlastnostmi. Laminátové podlahy jsou vhodné do všech interiérů. Vyrábějí se v několika třídách odolnosti. Nejnižší třída laminátových podlah je vhodná do domácností, ale také do prostorů s vyšším provozem. Široký sortiment profilů a vzorů laminátových podlah dává možnost výběru do obývacích pokojů a také reprezentativních prostor.

Dřevěné podlahy ekonomické řešení

Dřevo je výborným materiálem podlah. Je to přírodní materiál s příjemnými vlastnostmi. Dřevo je také univerzální materiál s dobrými mechanickými vlastnostmi a dobrou izolační schopností. Akustické vlastnosti dřeva a dřevěných podlah jsou výborné a dřevo přirozeně tlumí vibrace. Dřevěné podlahy jsou investicí a ekonomickým řešením na velice dlouhý čas.

Pokládání plovoucí podlahy

Pokládka dřevěné podlahy není složitá, ale je lepším řešením ji svěřit do rukou zručných profesionálů. Vyvarovat se tak možných chyb a omylů při pokládání. U pokládání plovoucích podlah je důležité vyrovnání podkladu. Pokládání plovoucí podlahy vyžaduje také určitý a přesný postup. Plovoucí podlahu nepokládáme pouze na krátký čas. Pokládka plovoucí podlahy je nejoptimálnějším řešením s profesionální firmou.

Zobrazení: 170313 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012