Plovoucí podlahy nám usnadňují

Plovoucí podlahy nám usnadňují

31. 1. 2012, 13:57

Každý - nebo spíše každá - z nás touží trávit co nejméně času úklidem domácnosti. Je přece tolik jiných možností, jak si užít volný čas, než vytírat, vysávat, mýt nádobí, utírat prach, zametat, a tak dále. Jak to ale zařídit?

Plovoucí podlahy pomůžou

Je jasné, že úplně se těmto činnostem prostě vyhnout nelze. Otázkou ale zůstává, kolik času a námahy nás to bude stát. Moderní doba nám přináší nejrůznější pomocníky do domácnosti, kteří úklid usnadňují a urychlují. Nechme si tedy pomoci od vysavačů, mopů, myček nádobí, praček, sušiček. Ale jak nám může "pomáhat" podlaha? Přesněji řečeno plovoucí podlaha?

Plovoucí podlaha je nenáročná

Ano, to je ta odpověď. Plovoucí podlaha je na úklid nejméně náročným typem podlahové krytiny vůbec. Můžeme ji vytírat, vysávat nebo jen v rychlosti zamést. Nevyžaduje žádné speciální prostředky, drhnutí ani nic podobného. Proto se velmi hodí například do kuchyní, koupelen a chodeb. Ale využít ji můžeme v podstatě v každé místnosti.

Další výhody plovoucích podlah

Navíc jsou plovoucí podlahy velmi odolné vůči mechanickým vlivům, mají dlouhou životnost. Jejich snadná údržba také řeší problém s roztoči či alergiemi na prach. Jsou i velmi bezpečné a umí být i krásné.

Krásné plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy nám skutečně umí nejen usnadnit a urychlit úklid, ale zároveň umí naši domácnost zkrášlit. Na výběr máme z několika typů materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Na trhu jsou plovoucí podlahy dřevěné, korkové, laminátové, vinylové. A samozřejmě každý z těchto základních typů se prodává v nejrůznějších barvách, vzorech, odstínech. Nabídka možností bývá u výrobců podlah kolem dvou set nejrůznějších provedení. Je jen na nás, jak budeme vybírat.

Ceny podlah

Už to, že nám usnadní úklid a navíc zkrášlí naše bydlení jasně mluví pro zvolení plovoucí podlahy. Ale nezaplatíme za tyto výhody "majlant"? Zdaleka ne. Díky zmiňované velmi široké nabídce lze plovoucí podlahu pořídit velmi levně. Většina výrobců navíc zdarma poradí s výběrem, přeměří byt i provede následné položení. Tak si nechme usnadnit život.

Zobrazení: 155671 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012