Podlahy - plovoucí podlahy

Podlahy - plovoucí podlahy

13. 1. 2012, 12:12

Jedním z nejdůležitějších prvků, který vytvoří kulturu našeho bytu, je beze sporu podlaha. Dnes velmi oblíbené laminátové podlahy a dřevěné podlahy maximálně zútulní váš byt. Může to být i velmi ekonomické řešení, protože cena podlahy je dostupná široké veřejnosti.

Služby a servis

Většina zavedených a seriozních firem poskytuje plné služby. Od konzultace s prodejcem plovoucí podlahy, až po její dodání a montáž. Dnes se v bytech velmi často likviduje stará nevyhovující krytina a nahrazuje se podlahou plovoucí. Je to velmi dobrá kalkulace, zvláště u laminátové plovoucí podlahy, ta zajišťuje dostupnou cenu, vysokou kvalitu a dlouholeté záruky.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou klasické řešení

Dřevo je jedním z nejstarších materiálů, poskytuje nám pocit tepla, vytváří útulný a noblesní dojem. Dřevěné plovoucí podlahy jsou vyráběné z různých druhů dřev, světlých i tmavých a proto mají nepřeberné množství povrchových úprav. Cena podlahy je trochu vyšší, ale standard, který nabízí se určitě vyplatí. jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození a dají se velmi dobře opravit.

Laminátové plovoucí podlahy, to je snadná údržba a odolnost

Laminátové plovoucí podlahy napodobují vzhled dřeva, i imitace různých dlažeb. Zde je cena podlahy menší, než u dřevěné plovoucí podlahy. Jsou pevné, velmi jednoduše se udržují a jsou vhodné pro podlahové vytápění. Hodí se do kanceláří i bytů a jsou nejlepší řešením zvláště tam, kde jsou děti nebo domácí zvířátka. Ceny laminátových podlah se pohybují ve velmi širokém spektru a jsou každému dostupné.

Proč plovoucí podlahy

Dnes jsou plovoucí podlahy nejrozšířenější podlahovou úpravou. Stále větší množství zákazníků likviduje v pokojích a bytech koberce, či jiné krytiny a nahrazuje je podlahou plovoucí. Jsou nejen atraktivní, ale vyřeší mnohdy i problémy s roztoči a jimi vyvolanými alergiemi. Dnes zavedené formy plovoucích podlah nabízí mnoho variant a vzorů. Záruka trvá podle typu podlahy 5 - 50 let. V případné reklamaci je postupováno velmi rychle a vždy ke spokojenosti zákazníka. Plovoucí dřevěné a laminátové podlahy jsou nejnovějším trendem a cestou ke spokojenosti zákazníka.

Zobrazení: 162693 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012