Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Kvalitní plovoucí podlahy

15. 2. 2012, 15:32

Kvalitní plovoucí podlahyDo našich domovů vtrhly plovoucí podlahy. Staly se středem zájmu mezi ostatními podlahovými krytinami. Plovoucí podlahy ovládly naše domovy. Jejich předností je široká škála nejrůznějších provedení. Podlaha je jednou ze součástí našeho bydlení a při výběru nové podlahy bychom měli věnovat patřičnou pozornost jejímu výběru.


Plovoucí podlahy ve starých domech

7. 2. 2012, 13:14

Plovoucí podlahy ve starých domechMnozí majitelé starších rodinných domů by si do svého obydlí rádi pořídili novou moderní plovoucí podlahu, ale neví, jak připravit správný podklad pro její co nejlepší a nejúčinnější instalaci


Izolace podlah

3. 2. 2012, 12:01

Izolace podlahSoučástí každé podlahy je její izolace. Stříkaná pěnová izolace podlahy vyplní veškerá nedostupná místa. Její izolační vlastnosti jsou podstatně lepší než je tomu u jiných izolantů, které se zcela běžně používají. vyplní i ty sebe menší spáry a praskliny.


Plovoucí podlahy nám usnadňují

31. 1. 2012, 13:57

Plovoucí podlahy nám usnadňujíKaždý - nebo spíše každá - z nás touží trávit co nejméně času úklidem domácnosti. Je přece tolik jiných možností, jak si užít volný čas, než vytírat, vysávat, mýt nádobí, utírat prach, zametat, a tak dále. Jak to ale zařídit?


Pokládka podlahy

30. 1. 2012, 12:42

Pokládka podlahyNejrůznější varianty plovoucích podlah se v posledních letech staly součástí mnoha našich domácností. Oblíbené jsou pro svou snadnou údržbu,svůj vzhled, izolační vlastnosti i snadnou pokládku, kterou zvládne každý kutil


Atraktivní plovoucí podlahy

26. 1. 2012, 13:59

Atraktivní plovoucí podlahyPlovoucí podlahy vypadají atraktivně a zatraktivní každý interiér. Navíc vyřeší problémy s roztoči a alergiemi. Plovoucí podlahy vynikají vysokou odolností a proto jsou vhodné pro děti a domácí mazlíčky. Pro svoji odolnost a snadnou údržbu jsou vhodné nejen do bytů, ale také do komerčních prostor. Předností tohoto typu podlahové krytiny je široké spektrum různých dekorů.


Plovoucí podlahy jsou krásné, praktické i hygienické

17. 1. 2012, 11:37

Plovoucí podlahy jsou krásné, praktické i hygienickéZatímco před dvaceti lety nebyla takřka v České republice domácnost, kde by podlahu ve většině místností nepokrývaly koberce, dnes je realita opačná. Češi vsadili na praktičnost, snadnou údržbu i krásu plovoucích podlah.


Podlahy na celý život ?

16. 1. 2012, 14:19

Podlahy na celý život ? Jestliže se rozhodujeme, jaký zvolíme materiál pro podlahu našeho bytu nebo domu, máme na výběr z mnoha možností. V posledních letech se staly velmi častou variantou plovoucí podlahy


Podlahy - plovoucí podlahy

13. 1. 2012, 12:12

Podlahy - plovoucí podlahyJedním z nejdůležitějších prvků, který vytvoří kulturu našeho bytu, je beze sporu podlaha. Dnes velmi oblíbené laminátové podlahy a dřevěné podlahy maximálně zútulní váš byt. Může to být i velmi ekonomické řešení, protože cena podlahy je dostupná široké veřejnosti.


Plovoucí podlahy hit mezi podlahami

10. 1. 2012, 11:47

Plovoucí podlahy hit mezi podlahamiPlovoucí podlahy se staly hitem mezi podlahami. Jsou velmi moderní a praktické. Jednoduchá pokládka plovoucích podlah je jednou z jejich hlavních předností. Rychlost a úspora práce spolu s náklady je dostává na první místo na trhu s podlahami.


Příjemné dřevěné podlahy

10. 1. 2012, 11:46

Příjemné dřevěné podlahyDřevěné podlahy jsou příjemné na dotek. Mají dobré tepelně-izolační vlastnosti a neodvádějí lidské teplo. Dřevěné podlahy se nenabíjejí statickou energií a to je jedna z jejich předností. Dřevěné podlahy jsou součástí zdravého bydlení.


Havel - podlahové centrum

10. 1. 2012, 11:45

Havel - podlahové centrum V informačním středisku firmy HAVEL-PODLAHOVÉ CENTRUM s.r.o. zákazníkům poradí s výběrem plovoucí podlahy nebo technickým řešením pokládky, a to jak osobně tak prostřednictvím internetu.


Plovoucí podlahy – hlavní výhody

10. 1. 2012, 11:40

Plovoucí podlahy – hlavní výhodyNízká pořizovací cena, ale také snadná a rychlá pokládka a snadná údržba i případná renovace, to jsou hlavní výhody, pro které dávají v posledních letech zákazníci stále častěji přednost plovoucím podlahám před jiným řešením


Nejkomentovanější články
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Počet komentářu: 1
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Počet komentářu: 1
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Příjemné dřevěné podlahy Datum posledního komentáře: 5.8.2014
Článek: Plovoucí podlahy ve starých domech Datum posledního komentáře: 23.8.2012
Článek: Kvalitní plovoucí podlahy Datum posledního komentáře: 23.8.2012