Pokládka plovoucí podlahy
Tip dne

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 11:01

Základem laminátové plovoucí podlahy jsou vícevrstvé parkety. Horní vrstva je tvořena tvořena vysoce odolným laminátem. Laminátové podlahy mají mnoho předností. Vynikají hlavně vysokou stabilitou a jsou maximálně odolné proti oděru. Snesou mimo jiné vysoké zatížení. Klasické dřevěné dekory jsou stálým trendem. Laminátové plovoucí podlahy se velice snadno udržují. Postačí pouze vlhký mop a podlahu setřít. Nejprve se ale musí odstranit z podlahy různé

Trendy plovoucích podlah

Plovoucí podlahy se staly velkým trendem v našich domácnostech. Praktických výhod plovoucích podlah využívají soukromé subjekty a také mnoho kanceláří a obchodů. Plovoucí podlahy jsou hitem moderního a praktického bydlení.

Široký sortiment plovoucích podlah

Plovoucí podlahy se vyrábějí z mnoha osvědčených materiálů. Laminátové plovoucí podlahy vynikají dlouhou životností. Dřevěné plovoucí podlahy jsou velice elegantní a nadčasové. Korkové plovoucí podlahy vynikají hřejivostí. Vinylové podlahy jsou v podstatě vícevrstvé parkety. Plovoucí podlahy jsou stálým trendem mezi podlahovými krytinami a vynikají celou řadou kvalitních vlastností.

Snadná pokládka plovoucích podlah

Velkou výhodou je velice snadná pokládka plovoucích podlah. Toto je jedním z aspektů proč mnoho investorů upřednostňuje plovoucí podlahy před ostatními druhy klasických podlah. S pokládkou plovoucí podlahy si poradí ne jeden šikovný jedinec. Plovoucí podlahy jsou špička mezi podlahami.

Zvýšená životnost dřevěných plovoucích podlah

Dřevěné plovoucí podlahy jsou finančně podstatně náročnější. Jejich údržba také představuje určité investice. Výhodou dřevěných plovoucích podlah je jejich možná renovace. Při doporučené údržbě dřevěných plovoucích podlah se jejich životnost podstatně prodlouží. Investice do dražších podlahových krytin jako do plovoucích dřevěných podlah se mnohonásobně vyplatí.

Vysoká stabilita dřevěných plovoucích podlah

Vícevrstvé dřevěné plovoucí podlahy jsou zárukou vysoké stability. Vysoká stabilita je jedním ze základních parametrů kvalitní moderní podlahy.

Zobrazení: 221955 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Plovoucí podlahy

  28. 3. 2012, 13:54 | Diskuze (0)

  Podlaha - to je první na co padne oko návštěvníka Vašeho bytu či domu. Plovoucí podlahy se svou ohromnou variabilitou dezénů, barev, materiálů a tím pádem samozřejmě cen, jsou pro Vás správnou volbou.

 • Plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

 • Plovoucí podlahy cena

  19. 3. 2012, 13:35 | Diskuze (0)

  Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

 • Pokládka plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Plovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.