Pokládka plovoucí podlahy
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Plovoucí podlahy cena

6. 3. 2012, 11:01

Plovoucí podlahy cenaPodlahy patří k těm částem bydlení, které musí snášet největší zátěž, ale také k těm částem domu či bytu, které jsou nejnáročnější na úpravu, údržbu a úklid. Existuje však jedna výjimka, jež hospodyňkám i hospodářům významně usnadňuje práci - plovoucí podlahy. Podívejme se nyní na historii tohoto převratného vynálezu a pojďme si také vysvětlit, co vlastně pojem plovoucí podlahy znamená.


Pokládka plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 11:01

Pokládka plovoucí podlahyRecept "rychle a hospodárně" nám nemusí radit jen jak připravit chutnou večeři přesto, že do odchodu do divadla máme slabou půlhodinku a v peněžence pár drobných nebo jak vykouzlit "fofrmoučník" a pomazánku "co dům dá" pro neohlášenou nečekanou návštěvu. Recept se opravdu může klidně týkat pořízení a pokládky plovoucí podlahy.


Laminátové plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 11:01

Laminátové plovoucí podlahyZákladem laminátové plovoucí podlahy jsou vícevrstvé parkety. Horní vrstva je tvořena tvořena vysoce odolným laminátem. Laminátové podlahy mají mnoho předností. Vynikají hlavně vysokou stabilitou a jsou maximálně odolné proti oděru. Snesou mimo jiné vysoké zatížení. Klasické dřevěné dekory jsou stálým trendem. Laminátové plovoucí podlahy se velice snadno udržují. Postačí pouze vlhký mop a podlahu setřít. Nejprve se ale musí odstranit z podlahy různé


Levné plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 11:01

Levné plovoucí podlahyUvažujete o pořízení nové podlahy? Pokud ano, jistě oceníte pár rad, jak pořídit podlahu krásnou, kvalitní a navíc za rozumnou cenu. Co je to rozumná cena? Cena, která jednoduše odpovídá tomu, co od nové podlahy očekáváte.


Plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 11:00

Plovoucí podlahyPlovoucí podlahy jsou dnes běžné nejen v bytech, ale i v kancelářích, ve velkých sálech, v prostorách mnoha institucí. Tam jsme byli dříve zvyklí na dřevěné parkety nebo třeba nejrůznější linolea, povrchy stále oblíbené a žádané.