Tip dne

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 10:55

Vedle stále oblíbených laminátových plovoucích podlah se stále více zákazníků vrací k tradici a standardu a tím jsou dřevěné plovoucí podlahy. Působí v každém bytě velmi teplým dojmem a vytváří tudíž pocit klidného domova.

Pohodu vašeho domova zajistí dřevěné plovoucí podlahy

Stále více dodavatelů se vrací stále k osvědčené kvalitě, kterou představují dřevěné plovoucí podlahy. Jedním z dodavatelů je i firma Lapka, která má velmi bohatou tradici v pokládání plovoucích podlah a dokáže uspokojit jakéhokoliv klienta. Nabízí plovoucí dřevěné podlahy od velmi renomovaných výrobců ze Švédska, Německa, Holandska nebo Rakouska.

Příjemnou chůzi zajistí plovoucí podlahy z přírodního materiálu

Pokud preferujte příjemnou chůzi navozující harmonii a pohodlí, neváhejte a pořiďte si domů plovoucí podlahy z přírodního materiálu. Tyto dřevěné podlahy splňují všechny požadavky na kvalitu a pohodlí domova. Konstrukce těchto podlah zajišťuje minimální roztažnost či jiný pohyb položené podlahy. Podlaha je velmi příjemná i estetická.

Povrchová úprava dřevěných plovoucích podlah

Dřevěné plovoucí podlahy jsou kvalitně zpracovány a jejich povrchová úprava je na vysoké estetické i mechanické úrovni. Můžete si nechat udělat tzv. povrchovou úpravu TOP. Což je kompletní uzavření podlahy, nebo ještě více doporučenou úpravu voskem a olejem, což navodí svěžest a dotek přírody ve vašem domově.

Plovoucí dřevěné podlahy můžete položit prakticky všude, kde není nadměrná vlhkost, doporučuje se vynechat s touto podlahou sklepy, prádelny a koupelny. Můžete také položit pod tuto plovoucí podlahu i podlahové topení.

Použité materiály pro plovoucí dřevěné podlahy

Používá se kvalitní dřevo, v případě lamel se jedná o třívrstvou konstrukci, ta zajišťuje důkladnou tuhost pokládané podlahy. Vznikají tak podlahy s dlouhou životností a za zmínku stojí i design, který může mít mnoho vzorů. Tato podlaha je ošetřena kvalitním UV olejem a materiál prochází přísnými biologickými testy. Vzniká tak podlaha zajišťující zdravé klima pro vaše bydlení.

Zobrazení: 250025 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Plovoucí podlahy

  28. 3. 2012, 13:54 | Diskuze (0)

  Podlaha - to je první na co padne oko návštěvníka Vašeho bytu či domu. Plovoucí podlahy se svou ohromnou variabilitou dezénů, barev, materiálů a tím pádem samozřejmě cen, jsou pro Vás správnou volbou.

 • Plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

 • Plovoucí podlahy cena

  19. 3. 2012, 13:35 | Diskuze (0)

  Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

 • Pokládka plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Plovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.