Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 10:55

Není to tak dávno, kdy nidko nevěděl co jsou to plovoucí podlahy. Dnes si život bez nich již téměř neumíme představit. Jejich univerzalita a zároveň přizpůsobivost různým podmínkám je to, co stále láká nové zákazníky.

Plovoucí dřevěné podlahy a nejen ony.

Dnes máme u těch nejlepších firem možnost výběru z mnoha materiálů. Pokud se firma jako naše specializuje na prodej, montáž, servis a renovace podlah mnoho let je samozřejmá záruka kvality a výborných služeb zaměřených na potřeby zákazníka. A k tomu samozřejmě patří výběr - v první řadxě materiálů. A tak si u nás mlžete vybrat z podlah nejen dřevěných, ale také laminátových a korkových.

Jakou plovoucí podlahu?

Výběrem podlahy samozřejmě začínáme - i tady je samozřejmě důležité obrátit se na pomoc a o radu k odborníkovi. Mnoho let pokládáme podlahy v různých prostředích, podlahy různých materiálů - proto máme dostatek zkušeností poradit právě Vám. Rýdi se Vám budeme věnovat a najdeme společné optimální řešení. Existují podlahy dřevěné, laminátové i korkové. Je třeba s odborníkem prokonzultovat, jaký provoz bude v místnosti, kamse chystáme podlahu položit. Odborník poradí také se správnou izolací podlahy s výběrem vzoru, kterých u nás najdete okolo 160. Jen ten správný výběr Vám zajistí komfort na pohlad i při chůzi po podlaze.

Jak na pokládku podlahy?

To je samozřejmě nejlepší nechat na specialistech se zkušenostmi. Naše firma se zabývá renovacemi, pokládkou a servisem všech druhů dřevěných podlah již téměř deset let - takže u nás máte záruku skutečných odborníků. Pokládka podlahy vypadá jako práce jednoduchá a snadno zvládnutelná i pro laiky, ale opak je pravdou. A investici oceníte až po pár letech. Jen správně provedená pokládka Vám zaručí mnoho let spokojenosti s výrobkem. Jistě důležitou součástí jsou kvalitní zámky - nabízíme nejpevnější na našem trhu. Pevnost spojů je právě tím neviditelným, nedoceněným a přesto velmi významným luxusem.

Plovoucí podlahy? Plovoucí podlahy!

Jedna z prvních věcí při vstupu do bytu, domu, či jakýchkoli protor, na které padnou naše oči je podlaha. Od podlahy se odvíjí vybavení interéru. Nepodcěňujme výběr ani pokládku - naši odborníci jsou tu pro Vás. Navíc jsme to my, kdo pro Vás sleduje a zařazuje do svého sortimentu ty nejlepší novinky.

Zobrazení: 227492 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Plovoucí podlahy

  28. 3. 2012, 13:54 | Diskuze (0)

  Podlaha - to je první na co padne oko návštěvníka Vašeho bytu či domu. Plovoucí podlahy se svou ohromnou variabilitou dezénů, barev, materiálů a tím pádem samozřejmě cen, jsou pro Vás správnou volbou.

 • Plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:48 | Diskuze (0)

  Pomýšlíte snad při vyslovení slova plovoucí na cokoli nestabilního, pohupujícího se, jako na vodě? Zapomeňte! Alespoň co se tedy plovoucí podlahy týká. Je odolná, stabilní, pevná. Čtěte dál a zatoužíte po ní!

 • Plovoucí podlahy cena

  19. 3. 2012, 13:35 | Diskuze (0)

  Podlaha bývá to první, co na nás zapůsobí, když vstoupíme do místnosti. Často ale máme problém, zachovat si tuto naši vizitku v dobrém stavu, zvlášť, když máme malé děti nebo domácí mazlíčky. S nový trendem mezi podlahami to ovšem nemusí být až taková potíž.

 • Pokládka plovoucí podlahy

  19. 3. 2012, 13:14 | Diskuze (0)

  Plovoucí podlahy jsou v poslední době čím dál žádanější podlahovou krytinou. Je tomu tak také proto, že montáž plovoucí podlahy je rychlá a jednoduchá a navíc má plovoucí podlaha vynikající izolační vlastnosti.