Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Podlahy moderní

Podlahy moderní

6. 3. 2012, 10:55

Moderní podlahy nepostrádají styl. Při volbě nové podlahy stojí každý před velkým dilema, jakou podlahovou krytinu si vybrat. Náš trh je plný mnoha nejrůznějších druhů podlahových krytin v mnoha různých kvalitách.

Rozmanité druhy podlah

Při výběru nové podlahy bychom se měli především zaměřit na jeden významný faktor. A to na které místo v domě nebo bytě plánujeme pokládku nové podlahy. Jiné nároky na podlahu jsou kladeny v kuchyni a jiné také v obývacím pokoji. Do dětského pokoje nebo ložnice budeme volit jiný typ podlahy. V zátěžových částech domu nebo bytu se vyplatí investovat do kvalitnější a tedy také dražší podlahy.

Nadčasové podlahy

Ideální podlahy by měly být také nadčasové s vysokou životností. Investice do podlahové krytiny není krátkodobou záležitostí. Každý z nás si přeje moderní kvalitní podlahy nepodléhající moderním trendů. Podlahy, které budou stále designově zajímavé a vyhovovat nárokům na bydlení po mnoho let.

Plovoucí podlahy nebo lepené podlahy

Plovoucí podlahy mají celou řadu výhod. Lepené podlahy oplývají také mnoha nezanedbatelnými výhodami. Lepené podlahy jsou stabilnější oproti plovoucím podlahám při změnách teplot a vlhkostí.Lépe umí také eliminovat kročejové efekty. Nejsou tak hlučné a vypadají poněkud luxusněji než plovoucí podlahy.

Univerzální vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou novinkou mezi mezi podlahovými krytinami. Vynikají univerzálními estetickými s funkčními vlastnostmi. Jsou velkou konkurencí laminátových podlah. Jejich životnost je velmi dlouhá. Vynikající předností je absolutně dokonalá imitace přírodních materiálů. Další výhodou pro investory je dostupná cena.

Nejlevnější podlahy

Laminátové podlahy se řadí do kategorie podlah s nižší cenovou relací. Mnoho zákazníkům jim dává přednost před jinými podlahovými krytinami s ohledem na jejich levnější pořizovací ceny a snadnou údržbu. Jednoznačně si získaly velkou popularitu a oblibu mezi širokou veřejností. Snadná pokládka, kterou zvládne šikovný domácí kutil je také jedním z předních aspektů, proč mnoho zákazníků dává přednost plovoucím podlahám.

Zobrazení: 241750 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Moderní plovoucí podlahy

  29. 3. 2012, 11:37 | Diskuze (1)

  Plovoucí podlahy jsou stálým hitem mezi podlahovými krytinami. Staly se jedním z nejžádanějších produktů podlahových krytin pro klasické domácnosti. Plovoucí podlahy se vyrábějí z osvědčených a kvalitních materiálů.

 • Podlahy Praha

  29. 3. 2012, 11:31 | Diskuze (0)

  Podlahy Praha mají pro svou klientelu připravenou pestrou paletu podlahových krytin. Podlahy Praha vynikají širokou škálou nabídky všech typů podlah. Tradiční plovoucí podlahy v pestrém provedení. Laminátové podlahy za příznivé ceny.

 • Pokládka podlahy

  29. 3. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Moderní podlahové krytiny vynikají snadnou pokládkou. Jednou z nejjednodušších pokládek je položení plovoucí podlahy. Pokládku plovoucí podlahy zvládne zručný domácí kutil. Specializované firmy provedou pokládku naprosto profesionálně.

 • Izolace podlahy

  29. 3. 2012, 11:25 | Diskuze (0)

  Izolaci podlahy je možno rozdělit do několika kategorií. Podstatným faktorem je, zda se jedná o betonovou podlahu, plovoucí podlahu nebo vytápěnou. V podstatě vzato, zda jde o lehké nebo těžké podlahy.

 • Nejlevnější podlahy

  29. 3. 2012, 11:17 | Diskuze (0)

  Oblíbené a populární plovoucí podlahy se řadí jednoznačně mezi nejlevnější podlahy. Jejich přijatelná pořizovací cena a velice snadná pokládka, která je možná svépomocí je řadí také mezi nejekonomičtější podlahy.