Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Laminátové podlahy

26. 3. 2012, 12:23

Laminátové podlahyLaminátové podlahy mají schopnost zachovat si krásu do dlouhou dobu. Laminátové podlahy jsou kombinací neotřelého designu s technickými a funkčními vlastnostmi. Dokonalý povrch laminátových podlah je předurčuje pro domácnosti a komerční prostory s vysokou zátěží.


Podlahy moderní

6. 3. 2012, 10:55

Podlahy moderníModerní podlahy nepostrádají styl. Při volbě nové podlahy stojí každý před velkým dilema, jakou podlahovou krytinu si vybrat. Náš trh je plný mnoha nejrůznějších druhů podlahových krytin v mnoha různých kvalitách.


Plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 10:55

Plovoucí podlahyNení to tak dávno, kdy nidko nevěděl co jsou to plovoucí podlahy. Dnes si život bez nich již téměř neumíme představit. Jejich univerzalita a zároveň přizpůsobivost různým podmínkám je to, co stále láká nové zákazníky.


Dřevěné plovoucí podlahy

6. 3. 2012, 10:55

Dřevěné plovoucí podlahyVedle stále oblíbených laminátových plovoucích podlah se stále více zákazníků vrací k tradici a standardu a tím jsou dřevěné plovoucí podlahy. Působí v každém bytě velmi teplým dojmem a vytváří tudíž pocit klidného domova.


Podlahy

6. 3. 2012, 10:54

PodlahySoučasná nabídka druhů podlah je prostě nekonečná. Pokud plánujete pořizování podlahy, co si takhle udělat trochu jasno v tom, který materiál, způsob pokládky, izolace je pro vaši domácnost nebo danou konkrétní místnost nejvhodnější?